GUA
Alarm osobisty GUARD Scorpion z latarką LED, czarny, syrena 120dB (YC-003-BL)
37,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Alarm świetlny | Tak |
| Ilość baterii | 4 |
| Głośność | 120 dB |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ baterii | LR41 |
| Maksymalny zasięg działania | 150 m |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
Materiał
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Tak |
Kolor
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].