APP
Apple iPad Air 11" Wi-Fi 128GB - Purple
3 352,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Kamera
| Szybkość zwolnionego tempa | 1080p at 120/240 fps |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Kinowa stabilizacja wideo | Tak |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | HEIF, JPEG |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Smart HDR 4, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Materiał osłony obiektywu | Szafirowy kryształ |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Korekcja obiektywu | Tak |
| Panorama | Tak |
| Tryb zdjęć seryjnych | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Błysk ekranu | Tak |
| Powiększenie odtwarzania | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Center Stage | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 720p |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p |
Procesor
| Efektywne rdzenie | 5 |
| Model procesora | M4 |
| Typ procesora | Apple M |
| Generacja procesora | Apple M 4th Gen |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wydajne rdzenie | 3 |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 120 GB/s |
| Producent procesora | Apple |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Inteligencja Apple | Tak |
| Platforma | iPadOS |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Usługi mobilne Huawei (HMS) | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 26 |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
Wydajność
| Odnowiony | Nie |
| Udostępnianie ekranu | Tak |
| Specyficzne technologie | True Tone, Szeroki kolor (P3) |
| iBeacon | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Nie |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
Konstrukcja
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Pamięć
| Pamięć RAM | 12 GB |
Wyświetlacz
| Podświetlenie LED | Tak |
| Powłoka nieodbijająca światła | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Liquid Retina |
| Odbicie lustrzane wideo | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy zewnętrznych | 1 |
| Rozdzielczość | 2360 x 1640 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
Funkcje telefonu
| Połączenie głosowe | Tak |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Nie zawiera | PCW |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 761 g |
| Szerokość opakowania | 191 mm |
| Głębokość opakowania | 262 mm |
| Waga produktu | 464 g |
| Wysokość opakowania | 32 mm |
| Wysokość produktu | 6,1 mm |
| Szerokość produktu | 247,6 mm |
| Głębokość produktu | 178,5 mm |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| AirPlay | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Typ karty SIM | Nie |
| Standardy 4G | Nieobsługiwany |
| NFC | Nie |
| Wersja Bluetooth | 6.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Układ sieci bezprzewodowej | Apple N1 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-C |
Czujniki
| Barometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
Audio
| Tryby mikrofonu | Wide Spectrum, Voice Isolation |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Technologia dolby | Dolby Digital |
| Technologia dolby | Dolby Digital Plus |
| Technologia dolby | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
Procesor neuronowy (NPU)
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Rdzenie procesora neuronowego (NPU) | 16 |
Grafika
| Rdzenie adapterów graficznych | 9 |
| Akceleracja ray tracing | Tak |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
Wytrzymałość
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Czas pracy baterii na cykl | 3720 min |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
Porty i interfejsy
| Typ złącza dokowania | Apple Magnetic Connector |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Typ złącza dokowania | Apple Smart Connector |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 15 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 60 W |
| Zasilanie USB | Tak |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 28,93 Wh |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
Nośnik danych
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Ochrona
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].