APP
Apple Pencil (2nd Generation) MU8F2ZM/A (OUTLET)
318,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | Apple 11-inch iPad Pro, Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation) |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Kształt | Okrągły |
| Kompatybilność urządzenia | Tablet |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 20,7 g |
| Wysokość produktu | 166 mm |
| Szerokość produktu | 8,9 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].