ASU
ASUS AIO VM640KA-WPC046W Ryzen AI 5 330 23.8"FHD 100Hz 250nits Wide view AG 16GB DDR5 SSD512 Radeon 820M WLAN+BT Cam 5MP + IR Win11 White 2Y door-2-door
4 210,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość (bez podstawy) | 17 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,9 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 210 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 416 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 541 mm |
Procesor
| Cache l2 | 8 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| Generacja procesora | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Producent procesora | AMD |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Model procesora | 350 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 7 |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
Nośnik danych
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
Kamera
| Rozdzielczość zdjęcia | 1920 x 1080 px |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
Wyświetlacz
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 100% |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ HD | Full HD |
| Typ matrycy | LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
Wydajność
| Windows Hello | Tak |
| Hasło BIOS | Tak |
| Hasło użytkownika dysku twardego | Tak |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Przeznaczenie | Pozioma |
Sieć
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Wi-Fi | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
Procesor neuronowy (NPU)
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Copilot+ PC | Nie |
| Całkowita wydajność procesora do | 66 TOPs |
| Wydajność NPU do | 50 TOPs |
Grafika
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 860M |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Black |
| Odnowiony z certyfikatem | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
Porty i interfejsy
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4/2.1b |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
Pamięć
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Gniazda pamięci | 2 |
Oprogramowanie
| Oprogramowanie próbne | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required, McAfee 30 days |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
Moc
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 120 W |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].