ASU
ASUS E1504GA-WB31 i3-N305 15.6"FHD 8GB SSD128 UFS BT Win11 Black (REPACK) 2Y
1 948,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Paleta barw | 45% |
| Ekran matowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
Klawiatura
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Mixed Black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
Grafika
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Procesor
| Generacja procesora | Intel Core i3-Nxxx |
| Cache procesora | 6 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Typ procesora | Intel Core i3 N-series |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | i3-N305 |
Kamera
| Typ przedniej kamery | HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
| Przednia kamera | Tak |
Bateria
| Ilość komór baterii | 3 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Ochrona
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 17,9 mm |
| Szerokość produktu | 360,3 mm |
| Waga produktu | 1,63 kg |
| Głębokość produktu | 232,5 mm |
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Pamięć RAM | 8 GB |
Sieć
| Wi-Fi | Tak |
| Typ anteny | 1x1 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków | 128 GB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].