ASU
ASUS-karta sieciowa USB AX1800 Dual-band
254,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1775 Mbit/s |
| Technologia MU-MIMO | Tak |
| OFDMA | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
Konstrukcja
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Złoty |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Ilość anten | 2 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs hosta | USB |
| Interfejs | Wi-Fi 6 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 44 g |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 17,5 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
Zawartość opakowania
| Uchwyt/podstawka | Nie |
| Ilość | 1 |
Moc
| Zasilane przez USB | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB. |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].