ASU
ASUS ROG Flow Z13 GZ302EA-RU126W Ryzen AI MAX+ 395 13.4" 2.5K Touch 180Hz IPS-level 500nits Glossy 64GB LPDDR5X SSD1TB WLAN+BT Cam13MP/5MP 70WHrs Radeon 8060S Graphics Win11 Off Black
13 388,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Oprogramowanie
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
Procesor
| L3 cache | 64 MB |
| Generacja procesora | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Cache l2 | 16 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Producent procesora | AMD |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Typ procesora | AMD Ryzen Al Max+ |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Model procesora | 395 |
| Liczba wątków | 32 |
Ochrona
| Ochrona hasłem | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
Moc
| Zasilanie USB | Tak |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 10 A |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 200 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Audio
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 3 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
Nośnik danych
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2230 (22 x 30 mm) |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
Konstrukcja
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Nazwa koloru | Off Black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
Kamera
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Rozdzielczość kamery | 13 MP |
| Rozdzielczość kamery IR | 5 MP |
Waga i rozmiary
| Wysokość (z tyłu) | 1,49 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,3 cm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 204 mm |
Bateria
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 70 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Wyświetlacz
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Paleta barw | 100% |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Powierzchnia wyświetlacza | Połysk |
| Typ matrycy | IPS-Level |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 13,4" |
| Typ HD | 2.5K |
Klawiatura
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
Sieć
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
Porty i interfejsy
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
Procesor neuronowy (NPU)
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Wydajność NPU do | 50 TOPs |
| Całkowita wydajność procesora do | 126 TOPs |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
Pamięć
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Prędkość zegara pamięci | 8000 MHz |
Grafika
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 8060S |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].