ASU
ASUS SimPro Dock 2 USB-C 180W Thunderbolt 3 Black
695,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kompatybilność | ASUS ExpertBook P / B / L |
| Maksymalna rozdzielczość analogowa | 1920 x 1080 px |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 7680 x 4320 px |
| Kompatybilność z marką | Asus |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Funkcja ładowania | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 650 g |
| Szerokość produktu | 40,6 mm |
| Wysokość produktu | 161,5 mm |
| Głębokość produktu | 99 mm |
Porty i interfejsy
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 3 |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
Moc
| Rodzaj zasilania | DC |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach. |
| Ostrzeżenia | Nie blokować wentylacji urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].