BLO
BLOW MYJKA CIŚNIENIOWA AKUMULATOROWA WM-02
148,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Układ | Kompaktowy |
| Źródło zasilania | Baterie, Akumulator |
| Filtr wody | Tak |
| Długość przewodu | 5 m |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 21.6 V |
| Obciążenie | 260 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 122 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
Zawartość opakowania
| Bęben na wąż | Nie |
Wydajność
| Ciśnienie robocze (min) | 20 bar |
| Tempo maksymalnego przepływu | 210 l/h |
| Regulowane ciśnienie | Nie |
| Ciśnienie robocze (max) | 25 bar |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 2,5 kg |
Dane logistyczne
| Kraj pochodzenia | Europa |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].