KAR
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 3 Power Control 1.676-100.0
717,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Układ | Wyprostowany |
| Filtr wody | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Koła transportowe | Tak |
| Długość przewodu | 7 m |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Zbiornik na detergent | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 297 mm |
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Wysokość produktu | 677 mm |
Wydajność
| Tempo maksymalnego przepływu | 380 l/h |
| Ciśnienie robocze (max) | 120 bar |
| Ciśnienie robocze (min) | 20 bar |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 25 m²/h |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Obciążenie | 1600 W |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 7,1 kg |
| Lanca spryskująca Vario | Tak |
| Lanca dołączona | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].