BLO
BLOW PODSTAWKA CHŁODZĄCA LAPTOP 6 FAN VORTEX RGB
138,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | USB |
Porty i interfejsy
| Interfejs hosta | USB |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Waga produktu | 980 g |
Wydajność
| Sterowanie prędkością wentylatora | Tak |
| Wydajność wentylatora | 24 ft³/min |
| Prędkość obrotowa (max) | 650 RPM |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 6 szt. |
| Średnica czaszy wentylatora | 9 cm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 38,9 cm (15.3") |
Konstrukcja
| Kolor podświetlenia | RGB |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | ABS, Metal |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].