DII
DIGITUS PRZENOŚNY STOJAK NA NOTEBOOKA
48,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Maska z numerem seryjnym | 83040000 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 770 g |
| Pojemność opakowania | 2143,2 cm³ |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
Konstrukcja
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 254 - 381 mm (10 - 15") |
| Maksymalny udźwig | 5 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 38,1 cm (15") |
| Materiały | Metal |
| Minimalna zgodność wielkości ekranu notebooka | 25,4 cm (10") |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
Ergonomia
| Regulowany | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Waga produktu | 620 g |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Głębokość produktu | 35 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].