BLO
BLOW POWER BANK 10000MAH BIAŁY PB10A
38,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie | 5 V |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 2,1 A |
| Całkowita moc wyjściowa | 22,5 W |
| Prąd wejściowy | 2.1 A |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 2,1 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
Porty i interfejsy
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| Złącze USB Typ-C | Nie |
| interfejs wejścia | Micro-USB |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type C |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1,5 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Głębokość produktu | 145 mm |
Wydajność
| Pojemność baterii | 37 Wh |
| Liczba cykli ładowania | 1000 |
| Czas ładowania baterii (USB) | 5 h |
| Rodzaj baterii | Polimerowa |
| Źródło ładowania | Micro USB |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
Konstrukcja
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt | Prostokątny |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj. |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].