BLO
Jump Starter kompresor BLOW 5w1
398,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
| Prąd rozruchowy | 400 A |
| Prąd wyjściowy portu USB | 2,4 A |
| Napięcie wejściowe DC | 15 V |
| Napięcie | 12 V |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Czas rozruchu | 2 s |
Zawartość opakowania
| Kabel USB w zestawie | Nie |
| Ładowarka samochodowa | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Pokrowiec | Nie |
| Zawartość zestawu | Klemy do podłączenia akumulatora |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7,5 kg |
Cechy
| Akumulator | Tak |
| Czas ładowania | 4 h |
| Pojemność baterii | 12 Ah |
| Latarka | Tak |
| Kompresor powietrza | Tak |
| Funkcja prostownika | Tak |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatury pracy | -25 +50°C |
| Kolor produktu | Czarny, Metaliczny, Czerwony |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji baterii i sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur ani otwartego ognia, może grozić wybuchem. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą; w razie kontaktu przemyć dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].