BLO
BLOW RADIO AVH-8890 MP3/USB/SD/MMC/BT
107,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Radio
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Zakresy tunera | FM |
| Radio | Samochód |
| Ilość stacji | 6 |
Cechy
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
Zegar
| Zintegrowany zegar | Tak |
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Impedancja | 4 Ω |
Wyświetlacz
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | Bluetooth |
| Wejście AUX | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 45 W |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i bezpośrednim nasłonecznieniem. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno używać urządzenia podczas prowadzenia pojazdu. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy; grozi porażeniem prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].