AUC
Radioodtwarzacz samochodowy AUDIOCORE AC9100
378,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | RMVB |
| Wyjście audio | 2-ch |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | DIVX HD |
| Obsługiwane formaty plików wideo | DAT |
| Obsługiwane formaty plików wideo | RM |
| Obsługiwane formaty plików wideo | FLV |
| Interfejs do nagrywania wideo | 1 |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Format kompresji zdjęć | JPG |
| Odtwarzanie wideo | Tak |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
Radio
| Radio | Samochód |
| Pasmo AM | 522 - 1620 kHz |
| Zakresy tunera | AM |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Ilość stacji | 30 |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Zakresy tunera | FM |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 7" |
Porty i interfejsy
| Połączenie USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
Głośniki
| Impedancja | 8 Ω |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Cechy
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 178 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
Audio
| Stosunek sygnału do szumu | 35 dB |
| Zakres częstotliwości | 100 - 10000 Hz |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Obsługiwane formaty audio | APE |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | OGG |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
Moc
| Źródło zasilania | DC |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno używać urządzenia podczas prowadzenia pojazdu. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i bezpośrednim nasłonecznieniem. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy; grozi porażeniem prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].