BLO
BLOW STACJA POGODOWA BEZPRZEWODOWA WS104 BIAŁA
126,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Bateria w zestawie | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 423 g |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Wysokość produktu | 112 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
Zasilanie
| Prąd wyjściowy (5V) | 1 A |
Radio
| Alarm | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Zegar | Yes |
| Pomiar wilgoci | Tak |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LCD |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].