GRB
Stacja pogody GreenBlue GB540
164,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Faza księżyca | Tak |
| Zakres czujników zewnętrznych | 60 m |
| Alarm | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Funkcje pomiaru | Termometr zewnętrzny |
| Dane ekstremalne ze stacji pogodowej | Termometr |
| Funkcje pomiaru | Termometr wewnętrzny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane ekstremalne ze stacji pogodowej | Wilgotnościomierz |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Funkcje pomiaru | Wilgotnościomierz wewnętrzny |
| Wyświetlacz trendu funkcji pomiaru | Wilgotnościomierz |
| Funkcje pomiaru | Odkryty higrometr |
| radio z zegarem DCF | Tak |
| Funkcja zegara | Tak |
| Wyświetlacz zegara/daty | Tak |
| Zakres pomiaru temperatury (na zewnątrz) (T-T) | -20 - 65 °C |
| Zakres pomiaru temperatury (wewnątrz) (T-T) | 0 - 50 °C |
| Zakres pomiarowy temperatury | °C |
| Wyświetlacz trendu funkcji pomiaru | Termometr |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | LR6, AA |
| Ilość baterii (czujnika) | 2 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Ilość baterii (odbiornika) | 2 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 50 x 30 x 95 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 35 mm |
Dane opakowania
| Czujnik zewnętrzny | Tak |
| Dołączony akumulator | Nie |
| Liczba czujników zewnętrznych | 1 |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne w razie niewłaściwego użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci, aby uniknąć ryzyka połknięcia małych części. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].