BLO
BLOW TABLET BLOW BLACKTAB10 4/128GB 4G LTE IPS
597,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Nazwa koloru | Black/silver |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.0 typu C | 1 |
Kamera
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera tylna | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Nośniki | eMCP |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
Procesor
| Model procesora | MT8788 |
| Typ procesora | Cortex-A |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A73 |
Wyświetlacz
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | HD |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Rozdzielczość | 1200 x 1920 px |
| Format obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 6 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 5 h |
| Czas ładowania | 5,5 h |
| Czas gotowości | 750 h |
Sieć
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11b/g/n (2,4 GHz) / 802.11a/n/ac (5 GHz) |
| Typ karty SIM | MicroSIM |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11b |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11ac |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Standardy 4G | LTE |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 241 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 8,2 mm |
| Waga produktu | 750-1000 g |
Pamięć
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3-SDRAM |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
Wydajność
| BeiDou | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Nie |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Radio FM | Nie |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczą. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].