BLO
BLOW TABLET BLOW BLACKTAB8 3/32GB 4G LTE IPS
452,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Nazwa koloru | Black |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 511 g |
| Głębokość produktu | 9,2 mm |
| Szerokość produktu | 209 mm |
| Wysokość produktu | 125,2 mm |
Wyświetlacz
| Typ HD | HD |
| Przekątna ekranu | 7,99" |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Format obrazu | 16:10 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1200 x 1920 px |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11b |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11b/g/n (2,4 GHz) / 802.11a/n/ac (5 GHz) |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11ac |
| Standardy 4G | LTE |
| Typ karty SIM | MicroSIM |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
Procesor
| Model procesora | T310 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Typ procesora | Spreadtrum |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A75 |
Pamięć
| Typ pamięci RAM | LPDDR3-SDRAM |
| Pamięć RAM | 3 GB |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Radio FM | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
Kamera
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera tylna | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 5 Mpix |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix |
Wydajność
| BeiDou | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Żyroskop | Nie |
Nośnik danych
| Nośniki | eMCP |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
Bateria
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 5 h |
| Czas gotowości | 750 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 6 h |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas ładowania | 5,5 h |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Platforma | Android |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.0 typu C | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczą. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].