BLO
BLOW TABLET KIDSTAB7 V2 BLOW 4/32GB NIEBIESKIE ETU
322,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Procesor
| Model procesora | A133 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | Allwinner |
| Taktowanie procesora | 1,5 GHz |
Pamięć
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3-SDRAM |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
Konstrukcja
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Blue |
| Kolor produktu | Niebieski |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 389,91 g |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 11,8 mm |
| Szerokość produktu | 197 mm |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Nośniki | eMCP |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Radio FM | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Typ HD | HD |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Format obrazu | 16:10 |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
Bateria
| Czas gotowości | 750 h |
| Czas ładowania | 5,5 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 5 h |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 6 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Kamera
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 2 Mpix |
| Kamera tylna | Tak |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11b/g/n (2,4 GHz) / 802.11a/n/ac (5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11b |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11ac |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.0 typu C | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczą. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
Wydajność
| Akcelerometr | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| BeiDou | Nie |
| GLONASS | Nie |
| Żyroskop | Nie |
| Lokalizacja pozycji | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].