BLO
BLOW WENTYLATOR BIURKOWY 12"/30CM 40W CZARNY
59,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Pobór mocy | 40 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 30 cm |
| Przeznaczenie | Biurko |
| Ilość prędkości | 3 |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Zakres oscylacji | 90° |
| Siatka ochronna | Tak |
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Cicha praca | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 490 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].