BLO
BLOW WENTYLATOR BIURKOWY 6"/15CM KLIPS 25W 2W1 CZARNY
41,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE |
| Przeznaczenie | Biurko |
| Regulacja pochylenia | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Automatyczna oscylacja | Nie |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Model | Wentylator biurkowy |
| Średnica czaszy wentylatora | 15 cm |
| Ilość silników | 1 |
| Ilość prędkości | 2 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Siatka ochronna | Tak |
| Zakres oscylacji | 90° |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 5 V |
| Pobór mocy | 25 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe, bateryjne |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 160 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zasłaniać wlotów i wylotów powietrza podczas pracy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie używać dmuchawy lub wentylatora w pobliżu wody. |
| Ostrzeżenia | Zachować szczególną ostrożność przy używaniu urządzenia w obecności dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].