BSP
BLUESOUND PROFESSIONAL GŁOŚNIK BSP1000B - AKTYWNY GŁOŚNIK SIECIOWY (POE)
4 383,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Bass reflex | Tak |
| Obudowa głośnika | Zamknięty |
| Ilość głośników | 1 |
| Sterowanie za pomocą iPhone'a/iPada | Tak |
| Rozmieszczenie głośników | Możliwość montażu ściennego |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dedykowana aplikacja | Tak |
| Dedykowana aplikacja | BluOS (Android, iOS) |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperialny) | 16,5 cm (6.5") |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 1 mm |
| Zastosowanie | Nagłośnienie stref komercyjnych np. poczekalnie, gabinety, restauracje itp. |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Digital Signal Processing (DSP) | Tak |
| Pobór mocy (bezczynny) | 3,3 W |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
Audio
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | OGG |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Obsługiwane formaty audio | ALAC |
| Wejście audio | Combo - Toslink/3.5mm |
| Obsługiwane formaty audio | WMA-L |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | AIFF |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Radio internetowe | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Format złącza USB | USB-A (FAT32/NTFS) |
| Moc wyjściowa (RMS) | 25 W |
| Port USB | Tak |
| Aplikacje muzyczne | Amazon Music |
| Aplikacje muzyczne | Qobuz |
| Aplikacje muzyczne | Taihe |
| Aplikacje muzyczne | Bugs |
| Aplikacje muzyczne | Custom Channels |
| Aplikacje muzyczne | Murfie |
| Aplikacje muzyczne | Napster |
| Aplikacje muzyczne | Spotify |
| Aplikacje muzyczne | Music Zone |
| Częstotliwość próbkowania | 32 - 192 kHz |
| Aplikacje muzyczne | Deezer |
| Aplikacje muzyczne | KKBox |
| Aplikacje muzyczne | HighResAudio |
| Aplikacje muzyczne | Tidal |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 7-10 |
| Pasmo przenoszenia | 45 - 23000 Hz |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne (THD) (obciążenie nieliniowe) | 0.095% |
| Aplikacje muzyczne | SoundMachine |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,56 kg |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 296 mm |
| Wysokość produktu | 235 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].