BLA
Głośniki aktywne półkowe BLAUPUNKT BS50BK
649,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 223 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Głębokość produktu | 168 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
Audio
| Stosunek sygnału do szumu | ≥85 dB |
| Pasmo przenoszenia | 45 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 25 W |
Wydajność
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja tonów | Tak |
Moc
| Impedancja | 4 Ω |
| Natężenie | 1,5 A |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Długość przewodu zasilającego | 2 m |
Głośniki
| Średnica głośnika niskotonowego | 10,2 cm |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 3,17 cm (1,25") |
Porty i interfejsy
| Wejście RCA | 1 |
| Wejście optyczne | Tak |
| HDMI (ARC) | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie należy wystawiać produktu na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj używania produktu przy bardzo wysokich poziomach głośności przez dłuższy czas. |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem konserwacji lub naprawy odłącz produkt od źródła zasilania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].