LTA
Bramka Salta Techniq 150 x 60 x 60 cm
252,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | CE |
Cechy
| Kolor bramki | Czarny |
| Kolor ramy | Czarny |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Materiał ramy | Stal |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Wymagany montaż | Tak |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Łatwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Wolnostojący |
Zawartość opakowania
| Liczba kotwic w zestawie | 2 |
| Siatka bramki w zestawie | Tak |
| Ilość | 1 |
Cechy dostawcy
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Materiały | Polietylen |
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiały | Stal |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 280 mm |
| Szerokość opakowania | 830 mm |
| Wysokość opakowania | 850 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,7 kg |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 1500 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].