RIT
BRIT Paté & Meat z łososiem - mokra karma dla psa - 800 g
13,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 800 g |
| Główny smak | Łosoś |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Ryby |
| Seria | BRIT Paté & Meat |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Główny smak | Kurczak |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Łosoś |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Przeznaczenie | Pies |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj produktu | Karma mokra |
Wartości odżywcze
| Zawartość tłuszczu | 9% |
| Zawartość wilgoci | 75% |
| Białko | 11% |
| Zawartość cynku | 15 mg/kg |
| Brak sztucznych dodatków | Brak danych |
| Zawartość jodu | 0,75 mg/kg |
| Bez cukru | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Popiół surowy | 6,5% |
| Zawartość witaminy E | 100 mg/kg |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Zawartość żelaza | 10 mg/kg |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Bez laktozy | Brak danych |
| Zawartość witaminy D3 | 250 IU/kg |
| Zawartość miedzi | 0,50 mg/kg |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość manganu | 3 mg/kg |
| Zawartość biotyny | 200 μg/kg |
| Bez konserwantów | Brak danych |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Ostrzeżenia | Zużyć przed upływem daty ważności. |
Zawartość opakowania
| Rodzaj opakowania | Puszka |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].