BHR
BUTCHER'S Original Recipe in gravy Kawałki z indykiem w sosie - mokra karma dla psa - 400 g
6,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Białko | 8,5% |
| Popiół surowy | 2% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
Cechy
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Smak karmy | Indyk |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Smak karmy | Marchewka |
| Przeznaczenie | Pies |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Pasternak |
| Kategoria | Dla psa |
| Waga produktu | 400 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Główny smak | Indyk |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Seria | BUTCHER'S Original |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Ostrzeżenia | Zużyć przed upływem daty ważności. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].