HAR
Butelka HARIO Cold Brew FIC-70-CBR (kolor brązowy)
111,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Materiały | Silikon |
| Materiały | Szkło |
| Pojemność | 0,65 L |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Filtr | Tak |
| Uchwyt ręczny | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Średnica | 8,7 cm |
| Pojemność | 650 ml |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].