AMI
Chłodziarka AMICA FM140.4X (OUTLET)
1 103,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki netto | 17 l |
| Palety na kostki lodu | Tak |
Wydajność
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Klasa emisji hałasu | C |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 27 kg |
| Wysokość produktu | 838 mm |
| Głębokość produktu | 595 mm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Stalowy |
| Sterowanie | Mechaniczne |
| Cicha praca | Tak |
| Wbudowana lampa LED | Tak |
| Typ produktu | Lodówka |
| Automatyczne odszranianie | Tak |
| Pojemność | 121 l |
Lodówka
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Pojemność lodówki netto | 104 l |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Ilość półek | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Moc
| Roczne zużycie energii | 144,91 kWh |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].