GJE
Chłodziarka GORENJE R44E4W4 (WYPRZEDAŻ)
519,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
Konstrukcja
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Liczba półek w lodówce | 2 |
| Kolor produktu | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Stojak na butelki | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1856283 |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Tak |
Moc
| Roczne zużycie energii | 80 kWh |
| Obciążenie | 39 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Ergonomia
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Szerokość produktu | 445 mm |
| Waga produktu | 14 kg |
| Głębokość produktu | 468 mm |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | C |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Pojemność lodówki netto | 45 l |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 533 mm |
| Szerokość opakowania | 468 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].