GJE
Chłodziarka GORENJE R619EEW5
2 570,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 60 kg |
| Głębokość produktu | 663 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 1850 mm |
Konstrukcja
| Stojak na butelki | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Uchwyt na butelkę w drzwiach | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Regulowane półki | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Urządzenie rozmrażające | R600A |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zawias drzwiczek | Lewy/prawy |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał półek | Szkło |
| Liczba półek w lodówce | 7 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 5 |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Roczne zużycie energii | 122,64 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 39 W |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 10 A |
Wydajność
| Wentylator chłodzący | Tak |
| Termostat | Tak |
| Tryb klimatu | SN-ST |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 38 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Pojemność lodówki netto | 398 l |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Funkcja Super Cool | Tak |
Ergonomia
| Typ lamp | LED |
| Alarm otwartych drzwi | Nie |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 1910 mm |
| Głębokość opakowania | 775 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 62 kg |
| Szerokość opakowania | 640 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].