GJE
Chłodziarka GORENJE RB492PW
986,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 311295 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Konstrukcja
| Kolor półki | Przezroczysty |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | Tak |
| Ilość regulowanych półek | 2 |
| Rodzaj sterowania | Obrotowe |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał półek | Szkło |
| Pozycja panelu sterowania | Wewnętrzny |
| Kolor produktu | Biały |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 560 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Głębokość produktu | 579 mm |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
Lodówka
| Stojak na butelki | Nie |
| Pojemność lodówki netto | 107 l |
| Pojemnik na jajka | Nie |
| Liczba półek w lodówce | 2 |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
Wydajność
| Pojemność netto | 120 l |
| Funkcja Super Cool | Nie |
| No Frost (lodówka) | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].