MPM
Chłodziarka (inox) MPM-387-CJF-22
2 708,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Lewy/prawy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Inox |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Stojak na butelki | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 118,1 kWh |
| Obciążenie | 100 W |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 70 kg |
| Waga produktu | 64 kg |
| Głębokość produktu | 700 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 1850 mm |
Wydajność
| Pojemność lodówki netto | 359 l |
| Tryb klimatu | SN-N-ST |
| System przepływu powietrza | Tak |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Funkcja Super Cool | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Piktogram(y) zagrożenia | Substancje pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Ergonomia
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].