MPM
Chłodziarka MPM-46-CJ-01/E biała
551,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Roczne zużycie energii | 106 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 60 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Lewy/prawy |
| Kolor produktu | Biały |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 2 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Waga produktu | 13 kg |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14 kg |
Wydajność
| Komora Fresh zone | Nie |
| Funkcja Super Cool | Nie |
| System przepływu powietrza | Nie |
| Pojemność lodówki netto | 41 l |
| Poziom hałasu | 41 dB |
Ergonomia
| Alarm otwartych drzwi | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].