MPM
Chłodziarka MPM-46-CJ-07 biała, poj. 45L, wys. 50cm, szer. 45cm
567,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Tacka na skropliny | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Lewy/prawy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Lodówka
| Ilość półek na drzwiach lodówki | 2 |
| Liczba półek w lodówce | 1 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 15 kg |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 14 kg |
| Szerokość produktu | 445 mm |
| Głębokość produktu | 468 mm |
Wydajność
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Tryb klimatu | SN-N-ST-T |
| Pojemność netto | 45 l |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 80 kWh |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].