MPM
Chłodziarka Total No Frost MPM-216-CF-28 czarny (OUTLET)
1 383,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 45 kg |
| Waga produktu | 41 kg |
| Wysokość produktu | 1420 mm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Głębokość produktu | 560 mm |
Wydajność
| Poziom hałasu | 41 dB |
| Tryb klimatu | N-ST |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Czynnik chłodzący | R600a |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawias drzwiczek | Lewy/prawy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Ilość agregatów | 1 |
Zamrażarka
| Pozycja zamrażarki | W części górnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 2,4 kg/24h |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 8 h |
| Liczba półek w zamrażarce | 2 |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność netto | 52 l |
Lodówka
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Materiał półek | Szkło |
| Typ lamp | LED |
| Stojak na butelki | Nie |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 2 |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Pojemność netto | 145 l |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
Moc
| Roczne zużycie energii | 199 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1869222 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].