AMI
Chłodziarko-zamrażarka AMICA FD2015.4(E)
1 490,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj wtyczki | Euro |
| Ilość drzwi | 2 |
| Materiał półek | Szkło hartowane |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | Tak |
Wydajność
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 12 h |
| Cicha praca | Tak |
| Tryb klimatu | N-ST |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Pojemność | 167 l |
| Poziom hałasu | 40 dB |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki netto | 41 l |
| Pozycja zamrażarki | W części górnej |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 570 mm |
| Wysokość produktu | 1230 mm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Waga produktu | 35 kg |
Moc
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 179.95 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Lodówka
| Pojemność lodówki netto | 126 l |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].