BOS
Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD93ABEP
9 680,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Materiał półek | Szkło |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj produktu | Typ amerykański |
| Kolor produktu | Czarny |
Ergonomia
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Długość przewodu | 1,7 m |
Zamrażarka
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 12 kg/24h |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pojemność zamrażarki netto | 191 l |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
Wydajność
| Filtr wody | Tak |
| Klasa emisji hałasu | D |
| Pojemność netto | 562 l |
| Dozownik lodu | Tak |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Maszyna do lodu | Tak |
Lodówka
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Funkcja szybkiego chłodzenia | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 371 l |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Typ lamp | LED |
| No Frost (lodówka) | Tak |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Roczne zużycie energii | 323 kWh |
| Prąd | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 762 mm |
| Szerokość produktu | 908 mm |
| Wysokość produktu | 1787 mm |
| Waga produktu | 111,8 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].