BOS
Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KFN 96VPEA
8 562,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Lodówka
| Pojemność lodówki netto | 405 l |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Typ lamp | LED |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 118,2 kg |
| Wysokość produktu | 1830 mm |
| Głębokość produktu | 731 mm |
| Szerokość produktu | 905 mm |
| Szerokość przy otwartych drzwiach | 138 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 110,2 cm |
Wydajność
| Tryb klimatu | SN-T |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Pojemność netto | 605 l |
| Klasa emisji hałasu | C |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Rodzaj produktu | Drzwi francuskie |
| Regulowane półki | Tak |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 333 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Zamrażarka
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 15 h |
| Pojemność zamrażarki netto | 200 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 13 kg/24h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Zamrażarka liczba szuflad na warzywa | 6 |
| Funkcja SuperFrost (Szybkiego zamrażania) | Tak |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,4 m |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].