BOS
Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KGN 33NSDB (OUTLET)
1 974,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Roczne zużycie energii | 189 kWh |
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 80 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 730 mm |
| Wysokość opakowania | 1850 mm |
| Szerokość opakowania | 680 mm |
Wydajność
| Pojemność netto | 279 l |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Tryb klimatu | SN-T |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki brutto | 11 kg/24h |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 90 l |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 19 h |
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
Ergonomia
| Koła transportowe | Tak |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Regulowane nóżki | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 6614 mm |
| Wysokość produktu | 1754 mm |
| Głębokość produktu | 663 mm |
| Waga produktu | 60,2 kg |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
Lodówka
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Liczba wyjmowalnych półek | 2 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Pojemność lodówki netto | 189 l |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].