BOS
Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KGN 33NWEB (OUTLET)
2 070,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | CE, VDE |
| Pojemność netto | 282 l |
| Klasa emisji hałasu | D |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Pojemność brutto | 306 l |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Tryb klimatu | SN-T |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
Lodówka
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 193 l |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Pojemność lodówki brutto | 196 l |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 3 |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
Zamrażarka
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| Pojemność zamrażarki brutto | 110 l |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 19 h |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pojemność zamrażarki netto | 89 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 11 kg/24h |
| Ocena w gwiazdkach | 4* |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Obciążenie | 100 W |
| Prąd | 10 A |
| Roczne zużycie energii | 237 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Ergonomia
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| System automatycznego zamykania | Tak |
| Alarm temperatury | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Długość przewodu | 2,4 m |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 58,6 kg |
| Głębokość produktu | 660 mm |
| Wysokość produktu | 1760 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].