BOS
Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KGN 56XLEB
4 169,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,4 m |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
Lodówka
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 400 l |
| Półka drzwiowa na butelki | Tak |
| Stojak na butelki | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Funkcja Super Cool | Tak |
Zamrażarka
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 10 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto | 108 l |
| Liczba półek w zamrażarce | 2 |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 22 h |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| System Low Frost | Nie |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 262 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Wydajność
| Tryb ECO | Tak |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Pojemność netto | 508 l |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1930 mm |
| Głębokość produktu | 700 mm |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Waga produktu | 90,8 kg |
Konstrukcja
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Materiał półek | Szkło |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 682142 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].