BOS
Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KGN 86AIDR (WYPRZEDAŻ)
4 908,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiał półek | Szkło |
| Nazwa koloru | Pearl Grey |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Technologia przetworników | Tak |
| Umiejscowienie wyświetlacza | Wewnątrz |
| Regulowane półki | Tak |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki netto | 152 l |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 10 kg/24h |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 17 h |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Liczba półek w zamrażarce | 2 |
| Palety na kostki lodu | Tak |
Lodówka
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Pojemność lodówki netto | 479 l |
| Funkcja Super Cool | Nie |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| Typ lamp | LED |
| Liczba wyjmowalnych półek | 2 |
| Pojemnik na jajka | Nie |
| Wentylacja | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Liczba półek na jajka | 3 |
| Półka drzwiowa na butelki | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 80 |
| Prąd | 10 A |
| Roczne zużycie energii | 246 kWh |
| Obciążenie | 100 W |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
Wydajność
| Maszyna do lodu | Nie |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Pojemność netto | 631 l |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Klasa emisji hałasu | C |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 109,3 kg |
| Szerokość produktu | 860 mm |
| Głębokość bez rączki | 85 cm |
| Wysokość produktu | 1860 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 161 cm |
| Głębokość produktu | 810 mm |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,4 m |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Tak |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | VDE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 788901 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].