BOS
Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KGN362IDF
3 661,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Liczba kompresorów | 1 |
Moc
| Roczne zużycie energii | 199 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
Zamrażarka
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 9,5 kg/24h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 14 h |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 103 l |
| No Frost (zamrażarka) | Nie |
Lodówka
| Pojemność lodówki netto | 218 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba półek na jajka | 3 |
| Liczba wyjmowalnych półek | 2 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Typ lamp | LED |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Stojak na butelki | Tak |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 62,9 kg |
| Głębokość produktu | 665 mm |
| Wysokość produktu | 1860 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 122 cm |
Ergonomia
| Alarm temperatury | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Długość przewodu | 2,4 m |
| Koła transportowe | Tak |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | VDE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Wydajność
| Maszyna do lodu | Nie |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Pojemność netto | 321 l |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].