BOS
Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KGN49LBCF
5 676,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Lodówka
| Pojemność lodówki netto | 311 l |
| Stojak na butelki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Liczba półek na jajka | 3 |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| Półka na puszki | Tak |
| Funkcja Super Cool | Tak |
Wydajność
| Tryb klimatu | SN-T |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Pojemność netto | 440 l |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 89,7 kg |
| Głębokość produktu | 667 mm |
| Wysokość produktu | 2030 mm |
| Szerokość produktu | 700 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Regulowane półki | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Roczne zużycie energii | 178 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Zamrażarka
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| Pojemność zamrażarki netto | 129 l |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 11 kg/24h |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 18 h |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 416462 |
Ergonomia
| Alarm temperatury | Tak |
| Długość przewodu | 2,4 m |
| Alarm awarii | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].