BOS
Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KGN49OCAF (WYPRZEDAŻ)
4 485,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 41 |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Roczne zużycie energii | 122 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
Wydajność
| Tryb klimatu | ST-T |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Tryb ECO | Nie |
| Pojemność netto | 311 l |
| Regulowany termostat | Tak |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Materiał półek | Szkło hartowane |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Regulowane półki | Tak |
| Kąt otwierania drzwi | 125° |
| Technologia przetworników | Tak |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Materiał półek drzwiowych | Plastik |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Lodówka
| Pojemność lodówki netto | 311 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Stojak na butelki | Tak |
| Liczba półek na jajka | 8 |
| Liczba wyjmowalnych półek | 3 |
| Typ lamp | LED |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Półka drzwiowa na butelki | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 109,4 kg |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Głębokość produktu | 667 mm |
| Szerokość przy otwartych drzwiach | 132 cm |
| Wysokość produktu | 2030 mm |
Zamrażarka
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 21 h |
| Pojemność zamrażarki netto | 129 l |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pojemność zamrażarki brutto | 11,5 kg/24h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| System Low Frost | Nie |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Temperatura zamrażarnika (min) | -18 °C |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Palety na kostki lodu | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 760 mm |
| Głębokość opakowania | 780 mm |
| Wysokość opakowania | 2095 mm |
Ergonomia
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Alarm temperatury | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Długość przewodu | 2,4 m |
| Alarm awarii | Tak |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2049818 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].