BOS
Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KGV 33VLEA
2 855,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Materiał półek | Szkło |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Liczba kompresorów | 1 |
Moc
| Obciążenie | 90 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 228 kWh |
| Prąd | 10 A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Lodówka
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| No Frost (lodówka) | Nie |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Stojak na butelki | Tak |
| Liczba wyjmowalnych półek | 2 |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Nie |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Typ lamp | LED |
| Pojemność lodówki netto | 195 l |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
Wydajność
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Pojemność netto | 289 l |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 120 cm |
| Wysokość produktu | 1760 mm |
| Waga produktu | 65,2 kg |
| Głębokość produktu | 650 mm |
Zamrażarka
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Nie |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki netto | 94 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 4,5 kg/24h |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 17 h |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
Ergonomia
| Regulowane nóżki | Tak |
| Długość przewodu | 2,4 m |
| Koła transportowe | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].