BOS
Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KMC85LBEA
8 510,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Roczne zużycie energii | 322 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 200-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 115,3 kg |
| Głębokość produktu | 668 mm |
| Szerokość produktu | 855 mm |
| Wysokość produktu | 1895 mm |
Zamrażarka
| Pojemność zamrażarki brutto | 15 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto | 223 l |
| Liczba półek w zamrażarce | 8 |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 10 h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Liczba drzwi w zamrażarce | 2 |
| Liczba sprężarek w zamrażarce | 1 |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Temperatura zamrażarnika (min) | -18 °C |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
Konstrukcja
| Rodzaj produktu | Drzwi wielofunkcyjne |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał półek | Szkło |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość drzwi | 4 |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
| Umiejscowienie wyświetlacza | Na drzwiach |
| Regulowane półki | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Wydajność
| Tryb klimatu | SN-T |
| Pojemność brutto | 547 l |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Technologia przetworników | Tak |
| Dozownik wody | Nie |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Dozownik lodu | Nie |
| Pojemność netto | 547 l |
| System chłodzenia | Dynamiczne (wspomagane wentylatorem) |
| Funkcja urlopu | Nie |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 12,6 kg |
| Głębokość opakowania | 729 mm |
| Wysokość opakowania | 2016 mm |
| Szerokość opakowania | 925 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
Lodówka
| Typ lamp | LED |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Stojak na butelki | Nie |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 324 l |
| Komora antybakteryjna | Nie |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Liczba sprężarek w lodówce | 1 |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,4 m |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1625991 |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | SuperFreeze |
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | VitaFresh XXL |
| Technologie Bosch (przechowywanie żywności) | SuperCooling |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Sterowanie elektroniczne | Tak |
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].