ELC
Chłodziarko-zamrażarka ELECTROLUX LNC7ME32X3
3 570,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 197 W |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
| Roczne zużycie energii | 250 kWh |
Zamrażarka
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 208 l |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 10 h |
| Pojemność zamrażarki brutto | 8 kg/24h |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 215 l |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Funkcja urlopu | Tak |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Pojemność netto | 330 l |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Tryb ECO | Tak |
Lodówka
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 5 |
| Funkcja szybkiego chłodzenia | Tak |
| Pojemność lodówki brutto | 104 l |
| Pojemność lodówki netto | 94 l |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Typ lamp | LED |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał półek | Plastik |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Technologia przetworników | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie wyświetlacza | Na drzwiach |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 650 mm |
| Szerokość przy otwartych drzwiach | 91,7 cm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115,8 cm |
| Wysokość produktu | 1860 mm |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Regulowane nóżki | Tak |
Fresh zone
| Pojemność netto komory Fresh zone | 22 l |
| Komora Fresh zone | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].